Reklaminė vėliava su dizainu „Ledai“ II
 • −10%
 • Reklaminė vėliava su dizainu „Ledai“ II

Reklaminė vėliava su dizainu „Ledai“ II

SKU Kodas: 100281
25,03 €
22.53 € - 2,50 €
Su PVM
18.62 € be PVM.
Pasirinkimas
Pagrindas / Stovas
Kiekis

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Nuo kiekio Vieneto kaina su PVM
2 22,03 €
3 20,03 €
4 18,78 €
5 17,02 €

Atidavimo / Gamybos laikas: 2-5 darbo dienos

Reklaminė vėliava su dizainu „Ledai“ II - unikalaus dizaino reklaminė vėliava skirta Jūsų įmonės ar paslaugos reklamai. Atkreipkite būsimų klientų dėmesį ryškia reklamine vėliava, kuri tinka naudoti lauke ir viduje. Pasirinkite norimą reklaminės vėliavos aukštį, stiebą ir pagrindą. 
Vis dar sunku išsirinkti ir reikia daugiau informacijos? Skambinkite telefonu +370 600 23408 arba rašykite - info@koalaprint.lt ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos.

 • Rinkitės iš 6 skirtingų dydžių!
 • Dvigubos siūlės užtikrina vėliavų tvirtumą
 • Reklaminių vėliavų gamybai naudojamas aukštos kokybės vokiškas poliesteris
 • Reklaminė vėliava su dizainu „Ledai“ II pagaminta iš vientiso audinio, todėl nėra nereikalingų siūlių
 • Mūsų gaminamoms reklaminėms vėliavoms taikome garantiją (daugiau informacijos rasite skiltyje "Garantija")
 • Reklaminę vėliavą galite įsigyti su stiebu arba be jo
 • Visus pagrindus skirtus reklaminėms vėliavoms galite rasti ČIA
 • Reikia reklaminės vėliavos su kitu dizainu? Visus mūsų siūlomus dizainus rasite ČIA
 • Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas reklamines vėliavas galite rasite paspaudę ČIA, o apie vėliavų audinius ČIA
 • Užsakant didesnį vėliavų kiekį, taikome nuolaidas!
100281

Charakteristikos

Modelis
Reklaminė vėliava su dizainu „Ledai“ II
Dydis
Extra Small (XS), Small (S), Medium (M), Large (L), Large Extra Wide (L-Wide), Extra Large (XL)
Spaudos plotas
50 x 150 cm (XS dydis), 55 x 200 cm (S dydis), 60 x 260 cm (M dydis), 80 x 340 cm (L dydis), 90 x 300 cm (L-Wide dydis), 85 x 450 cm (XL dydis)
Bendras aukštis (su stiebu)
180 cm (XS dydis), 250 cm (S dydis), 310 cm (M dydis), 410 cm (L dydis), 400 cm (L-Wide dydis), 520 cm (XL dydis)
Medžiagos
115 g/m2 poliesteris
Spaudos technika
Tiesioginė skaitmeninė spauda (sublimacija), visos spalvos. Vaizdas kitoje pusėje vienpusės reklaminės vėliavos yra veidrodinis, ryškumas ~90%.
Kišenės
Dėl ilgesnio tarnavimo laiko, stiebo kišenei naudojama baltos ar juodos spalvos tvirta ir elastinga juosta. Galimas pasirinkimas ir su vėliavos spalvos kišene iš poliesterio. Prisiūta dviguba siūle.
Plovimo instrukcija
Reklaminė vėliava gali būti plaunama 30º laipsnių temperatūros vandenyje
Naudoti ant/su
Reklaminis įrankis verslui (parduotuvėms, restoranams, krautuvėms), paslaugoms ir produktams, renginiams, festivaliams, turnyrams, mugėms ar parodoms, sporto stovykloms ir t.t.
Svoris
0,3 - 3,4kg
VĖLIAVŲ GARANTIJA

Vėliavų ir vėliavų stiebų specialistai įmonė "Dauksta" garantuoja, kad mūsų vėliavos gaminamos taikant aukščiausius kokybės standartus ir neturi analogų rinkoje. Mes norime, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti mūsų vėliavomis ir susijusiais produktais, todėl rūpinamės jais teikdami aukščiausio lygio aptarnavimą.
Tačiau, kad nesusikurtų nerealūs lūkesčiai norime, kad mūsų klientai žinotų, kad jokia vėliava nėra „nesunaikinama“, o visos vėliavos vėliau ar anksčiau susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių. Aptarnaudami savo klientus įsipareigosime daryti viską, ką galime, kad klientai liktų patenkinti, tačiau negalime pasiūlyti nerealių ir neįmanomų dalykų tokių kaip: „Neribotas tarnavimo laikas“ ar "Amžinas aptarnavimas". Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo vėliavos pristatymo (pardavimo) dienos. Mūsų vėliavų garantinė politika yra viena dosniausių ir išsamiausių rinkoje ir mes pilnai pasitikime savo produktais suteikdami jiems pilną ar dalinę garantiją, kaip nurodyta toliau.
PILNA GARANTIJA
„Dauksta“ garantuoja, kad visos pagamintos ir parduodamos vėliavos pilnai atitinka visas produkto specifikacijas, nurodytas mūsų pasiūlyme ir (arba) kataloge. Garantuojame, kad visos vėliavos, kurias gamina ir parduoda „Dauksta“, neturi medžiagų ir gamybos defektų. Tačiau jeigu tokie defektai atsiras, jie bus pašalinti
arba pakeisti (mūsų nuožiūra) nemokamai per 10 darbo dienų nuo gaminio pristatymo į įmonės buveinę momento, atsižvelgiant į apribojimus ir išimtis išdėstytas toliau.

APRIBOJIMAI IR IŠIMTYS
Kadangi vėliava yra objektas veikiamas įvairių nekontroliuojamų veiksnių, todėl mūsų garantija turi kelias specifines išimtis:
1. Įprastas nusidėvėjimas dėl įprasto naudojimo;
- Visos lauke plazdančios vėliavos paprastai susidėvi veikiamos įvairių atmosferos reiškinių ir saulės spindulių, nors protinga vartotojo priežiūra ir veiksmai gali žymiai pailginti vėliavos gyvavimo laiką*
- Mes negalime pasiūlyti konkrečios „vėliavos tarnavimo laiko“ garantijos dėl įvairių sąlygų, su kuriomis tenka susidurti, ir priežiūros (arba jos nebuvimo), kurią vartotojas atlieka. Bendra taisyklė yra ta, kad StandartTex audinio, įprasto dydžio vėliavos (1x1,7 metro) gyvavimo trukmė turėtų būti 60–90 dienų, jei laikoma iškabinta nuo aušros iki sutemos, esant geroms oro sąlygoms. Rūpestingai prižiūrima vėliava atrodys geriau ir tarnaus ilgiau.
2. Pažeidimai, padaryti dėl netinkamo naudojimo, aplaidumo, netinkamo įrengimo, bandymų keisti gaminį, bandymų tvarkyti kitur nei įmonė „Dauksta“;
3. Žala padaryta avarijos, gaisro, vandens ar kitokių skysčių, intensyvaus taršos šaltinio, ar kitų nekontroliuojamų veiksnių;
4. Žala, padaryta dėl ekstremalių oro sąlygų, tokių kaip: audros, sniegas, rūgštus lietus, uraganai, tornadai, perkūnija, mikrobangos, žemės drebėjimai, kruša, cunamis ar kiti gamtos veiksmai. Garantija nepadengia vėliavai padarytos žalos, jei ji plevėsuoja arti stogo, pastato, medžio šakų arba jei ji liečiasi su bet kuriuo kitu objektu.

DALINĖ GARANTIJA
Be pilnos garantijos, mes taip pat siūlome dalinę 3 mėnesių garantiją didesnėms nei įprasto dydžio vėliavoms (1x1,7 metro). Didesnės vėliavos patiria didesnes apkrovas ir susidėvi greičiau. Tačiau jei šiuo laikotarpiu pastebimas didesnis nei įprastas nusidėvėjimas t.y. spalvos blukimas, pagrindinių siūlių ir tvirtinimų irimas mes savo sąskaita pataisysime arba pakeisime (savo nuožiūra) vėliavas. Mes pasiliekame teisę patys nustatyti trūkumus pagal pateiktas nuotraukas ir/ar pristatytas pačias vėliavas.

IŠSKIRTINĖS TEISĖS IR PROCEDŪROS

Visi įsipareigojimai pagal šią garantija bus vykdomi vienašališku įmonės "Dauksta" sprendimu keisti ar remontuoti gaminį. Nepavykus suremontuoti ar pakeisti gaminio ar jo dalies gali būti pasiūlyta Pirkėjui kompensuoti įsigijimo išlaidas. Remontui gali būti naudojamos naujos arba atnaujintos detalės.
Nuimtos dalys arba pakeistos prekės tampa įmonės "Dauksta" nuosavybe.
Įmonė "Dauksta" neatsako už prekių sugadinimą ar praradimą transportavimo metu.

--------
* Vėliavos priežiūros patarimai (pavyzdžiai):
- Plevėsuojanti vėliava: stebėkite, ar neatsiranda pirmųjų irimo požymių. Vėliavas galima apkirpti ir vėl apsiūti, tai žymiai pailgina vėliavos tarnavimo laiką;
- Vėjuotos dienos: Vėliavoms ypač kenkia gūsingas vėjas. Jei įmanoma, (esant stipriam vėjui, kurio gūsiai siekia iki 15 m/s greitį, vėliava turi būti nuleista iki stiebo vidurio, jei vėjo gūsiai stipresni kaip 15 m/s – vėliavą būtina nukabinti nuo koto/stiebo).
- Lietus ar sniegas: Norėdami geriausio rezultato, nelaikykite iškeltos savo vėliavos liūties ar pūgos metu. Po stipraus snygio ar liūties, nuimkite vėliavą ir išskleiskite, kad išdžiūtų. Negalima sulankstyti ir suvynioti šlapios vėliavos.
- Oro tarša: Norėdami sumažinti nešvarumų, oro, dūmų, automobilių išmetamų teršalų ir t.t. poveikį, vėliavas skalbkite dažniau (mechaninis skalbimas kas 14 dienų 30-40 °C temperatūroje, nenaudojant baliklių ir priemonių su chloru!). Turėti dvi vėliavas ir jas keisti yra labai rekomenduojama pratęsiant vėliavos gyvavimo laiką.