Vėliavos ant apšvietimo stulpų

Rasta 2 prekės(-ių).

Vėliava ant apšvietimo stulpų, su konstrukcija

53,09 € Su PVM

Rinkitės iš daugybės įvairių dydžių; Vėliavos gaminamos iš itin tvirtos, AirTex, tekstilės; Spauda ant AirTex tekstilės išlieka ilgai, nes spauda atliekama sublimacijos...

Vėliavos ant apšvietimo stulpų

Vėliavos ant apšvietimo stulpų, tai aiškiai matomas reklamos įrankis, kuris dažniausiai naudojamas renginių arba gaminių reklamai. Spauda ant apšvietimo stulpų taip pat puikiai tinka papuošti gatves renginių arba švenčių metu.

Ryški vienpusė arba dvipusė spauda ir tvirta konstrukcija užtikrina, kad vėliavos tarnaus ilgai ir bus matomos pastoviai. Dviejų skersinių pagalba būsite garantuoti, kad vėliava neplevėsuos ir informacija ant jos bus nuolatos matoma.

Gatvės vėliavos ant apšvietimo stulpų gaminamos iš kelių tipo medžiagų. Norintiems tvirto sprendimo, siūlome rinktis AirTex tekstilę, kuri puikiai tarnauja ir atšiauriomis oro sąlygomis. Jeigu pageidausite dvipusės spaudos, paruošime vėliavas iš specialios tekstilės ant kurios vaizdas nepersišvies, todėl matysis iš abiejų pusių, o esant poreikiui galės būti ir skirtingas.

Iškilus papildomiems klausimams visada galite susisiekti su mumis el. paštu - info@koalaprint.lt arba telefonu +370 600 23408!