Festivalio vėliavos

Prekių nėra

Sekite naujienas! Čia bus pateikiama daugiau prekių, kai tik jos bus pridėtos.

DAUGIAU INFORMACIJOS JAU LABAI GREITAI!
Festivalio vėliavos, tai unikalaus dizaino, aukštos ir spalvingos vėliavos skirtos Jūsų šventėms. Jums tik reikės pasirinkti patinkančią formą ir spalvų junginį. Tad papuoškite savo šventę ar renginį vos kelių paspaudimų pagalba!

Šventinės vėliavos, tai ryškus bet kokios šventės priedas suteikiantis spalvų ir pagerinantis įvairių renginių atmosferą. Mūsų siūlomos festivalio vėliavos susideda iš šešių skirtingų dizainų ir šešių skirtingų spalvų palečių. Tai padeda užtikrinti, kad šios vėliavos tiks įvairiems skoniams ir temoms, tad kiekviena šventė bus puošni ir spalvinga. Ir visai nesvarbu organizuojate mažą ar didelį renginį, mūsų siūlomos šventinės vėliavos papuoš tiek šeimos šventes, tiek didelius gyvo garso koncertus. Akį traukiantys dizainai tiks visokio tipo renginiams!

Visos vėliavos gaminamos iš aukštos kokybės tekstilės, todėl mūsų festivalio vėliavos sukurtos taip, kad atlaikytų įvairiausias oro sąlygas. Tai mums padeda garantuoti, kad jos visada bus tvirtos ir ryškios. Papildoma patvarumą užtikrina anglies pluošto stiebai, kurių pagalba vėliavos iškyla iki 5,5 metro aukščio ir būna matomos iš tolo. Aukšta tekstilės ir stiebų kokybė mums padeda užtikrinti, kad festivalio vėliavos yra ne tik gražios, bet ir ilgaamžės, o tai suteikia ramybę renginių organizatoriams. 

Spalvingas festivalio vėliavas galima išsinuomoti arba įsigyti. Norintiems išsinuomoti mūsų siūlomas festivalio vėliavas taikomas minimalus nuomos kiekis - šešios vėliavos. 

Festivalio vėliavų nuoma suteiks Jums lankstumo ir padės lengvai dekoruoti įvairaus dydžio renginius. Jums tik reikės nuspręsti kokio kiekio, formos ir spalvų paletės vėliavų norite ir vos kelių dienų bėgyje vėliavos bus paruoštos Jūsų renginiui! Mūsų šventinių vėliavų nuoma yra ekonomiškas būdas pridėti profesionalų ir šventinį akcentą jūsų renginiui be didelių investicijų į dekoracijas.

Šventinės festivalio vėliavos Jums padės sukurti spalvingą šventės įvaizdį, į kurį savo spalvomis įneš ir papildomos energijos. Šios vėliavos puikiai tinka įvairioms progoms, įskaitant, bet neapsiribojant, šventes, festivalius, renginius, parodas ir koncertus. Kiekviena vėliava, pasižymi savo išskirtiniu dizainu, todėl patrauks lankytojų dėmesį, prie jų norės fotografuotis ir nuotraukomis dalintis socialiniuose tinkluose.

Tikime, kad turite daug klausimų susijusių su festivalio vėliavomis, jų nuoma ar gamyba, todėl galite susisiekti su mumis el. paštu - info@koalaprint.lt arba telefonu +370 600 23408!