Reklaminių vėliavų gamyba

Reklaminės vėliavos, kitaip dar žinomos kaip pliažo vėliavos, šiuo metu rinkoje itin populiarėjantis vėliavų tipas. Tai ant žemės pastatomos arba į žolę ar smėlį įsmeigiamos vėliavos, kurios padeda sukurti įspūdingą, klientų ir praeivių akį traukiantį, reprezentacinį vaizdą. Reklaminių vėliavų pagalba Jūsų įmonė, parduotuvė, renginio, mugės ar parodos teritorija bus pastebėta daug lengviau. Reklamines vėliavas gaminame patys, todėl savo klientams galime pasiūlyti platų vėliavų formų ir dydžių pasirinkimą.

Šios vėliavos taip pat dar vadinamos kaip: lašo formos vėliava, burės formos vėliava, plunksnos formos vėliava, paplūdimio vėliava, reklaminė vėliava. Daugėlio dėmesį patraukiančios, reklaminės vėliavos, gali būti statomos viduje ir lauke. Tam mes Jums galime pasiūlyti didelį kiekį, įvairių reklaminių vėliavų pagrindų, kurių pagalba savo reklamines vėliavas pastatyti galėsite visur! Parduotuvėje, renginyje, festivalyje, mugėje ar kitose vietose. 

Visos reklaminės vėliavos gaminamos tik iš laiko patikrintų, aukščiausios kokybės, vokiškų vėliavų audinių. Mūsų gaminamos reklaminės vėliavos taip pat turi ir pastiprintas stiebų kišenes bei dvigubą apsiuvimą, kas garantuoja itin ilgą reklaminių vėliavų tarnavimo laiką.

Vis dėl to, su dideliu pasirinkimu iškyla ir nemažai klausimų, todėl žemiau pateikiame atsakymus į pagrindinius klausimus susijusius su reklaminių vėliavų gamyba.

Ką norite matyti ant savo reklaminės vėliavos(-ų)?

Jūsų įmonės logotipas, prekės ženklas ar paslaugos pavadinimas, kiekvienas užrašas, vaizdas, spalva ant skirtingų reklaminių vėliavų modelių atrodo skirtingai. Visi reklaminių vėliavų modeliai yra unikalūs, turi savo išskirtini dizainą. Nuo tradicinės, aptakios, formos iki itin madingos, nuo žaismingos iki minimalistinės, modernios. Savo klientams siūlome 7 skirtingus reklaminių vėliavų modelius Straight, Concave, Angled, Convex, Shark, Drop ir Block. Kiekvienas jų yra išdirbtas, todėl galime užtikrinti aukštą reklaminių vėliavų kokybę. Svarbu žinoti ir tai, kad dalis modelių itin skiriasi nuo kitų. Pirmieji 5 modeliai panašūs į plunksną ir yra pailgi, todėl dažniausiai naudojami su pailgais logotipais, o Drop (kitaip dar lašo formos) modelis yra lenktas, todėl idealiai tinka su apvaliais logotipais. Convex modelio reklaminės vėliavos yra vienos tvirtesnių, nes neturi palaidų medžiagos galų. Vis dėl to, jeigu iškils klausimų kaip išsirinkti tinkamą modelį - klausite ir mes Jums padėsime!

Kur planuojate statyti savo reklaminę vėliavą(-as)?

Lauke, viduje ar abejose vietose. Tai esminis klausimas, kuris padės apsispręsti dėl Jūsų reklaminės vėliavos dydžio. Todėl prieš įsigyjant reklaminę vėliavą turite nuspręsti kur ją statysite, lauke, viduje, o gal norėsite ją statyti ir ten, ir ten. Jeigu savo reklaminę vėliavą planuojate statyti lauke, tada beveik visais atvejais galite rinktis iš visų mūsų turimų reklaminių vėliavų dydžių. Jeigu reklaminę vėliavą nuspręsti statyti viduje, optimaliausi reklaminių vėliavų dydžiai būtų XS, S ir M. Tokiu atveju, aukštesnių reklaminių vėliavų nei 310 cm (su stiebu) įsigyti nerekomenduojame, nes jos gali netilpti patalpų viduje. Tad jeigu reklamines vėliavas planuojate laikyti lauke ir viduje, Jums patartina rinktis iš prieš tai minėtų trijų dydžių. Daugiau apie reklaminių vėliavų matmenis galite rasti ČIA.

Ant kokio paviršiaus bus statoma Jūsų reklaminė vėliava(-os)?

Išsirinkus reklaminę vėliava, jos dydį, lieka išsirinkti tinkamą pagrindą. Pagal pasirinktą reklaminės vėliavos dydį turėsite nuspręsti ir dėl atitinkamo pagrindo. Į žemę įkalami ar įsukami pagrindai skirti naudoti statant reklaminę vėliavą ant minkšto paviršiaus (žemės, smėlio, molio). Retais atvejais, į žemę įkalamas pagrindas gali būti naudojamas ir tarp gatvėje esančių akmenų ar plytelių tarpų. Jeigu reklaminę vėliavą statysite tik viduje, tokiu atveju, nepriklausomai nuo vėliavos dydžio, galite rinktis lengvesnius pagrindus. Vis dėl to, jeigu reklaminės vėliavas planuosite statyti ir lauke, tada teks įsigyti sunkesnius pagrindus, kurie sugebės atsverti vėliavos svorį vėjuotomis dienomis. Renkantis tinkamą pagrindą, svarbu užtikrinti, kad reklaminė vėliava stovės stabiliai. Vis dėl to, jeigu pagrindą išsirinkti būtų sudėtinga, visada galite kreiptis į mūsų specialistus. Jie jums padės išsirinkti tinkamiausią variantą!

Kokį biudžetą planuojate reklaminių vėliavų gamybai?

Biudžetas, kaip ir visuose gyvenimo klausimuose, yra svarbi detalė. Užsakant reklamines vėliavas, didesnis biudžetas Jums leidžia pasirinkti įvairesnius reklaminių vėliavų dydžius ir sunkesniu pagrindus. Vėliavos aukštis svarbus, jeigu norite, kad Jūsų informacija būtų matoma ir iš didelio atstumo. O ypač, jeigu reklaminę vėliavą gali užstoti kiti objektai. Visų reklaminių vėliavų kainos priklauso nuo jų dydžių, pasirinktų spaudos būdų, audinių ir kiekio.  Turite klausimų? Rašykite mums elektroniniu paštu info@koalaprint.lt

Skirtumai tarp vienpusių ir dvipusių reklaminių vėliavų

Vienpusės reklaminės vėliavos

Vienpusės reklaminės vėliavos, tai bene dažniausiai gaminamas reklaminių vėliavų variantas. Šios reklaminės vėliavos dažniausiai naudojamos lauke, įvairių parodų, festivalių ar kitų renginių metu. Taip pat statomos prie parduotuvių, restoranų ar kitų įstaigų. Šių vėliavų gamybai naudojame 115 gr/m2 100% poliesterį (standartinį audinį). Tai yra pats ekonomiškiausias gamybos būdas, kurį mėgsta daugelis mūsų klientų.
Vis dėl to, klientams, kurie reklamines vėliavas planuoja statyti itin vėjuotose vietose arba ieško ilgesnio tarnavimo laiko, mes siūlome rinktis Air120 gr/m2 100% poliesterį (AirTex audinį). Šis audinys yra puikus sprendimas statant reklamines vėliavas laukose, šalia jūros, kalnuotose vietose ir pan. 
Pagrindinis vienpusių reklaminių vėliavų trūkumas, lyginant su dvipusėmis, yra toks, kad antroje vėliavos pusėje, užrašai, logotipai ir visa kita informacija matoma atvirkščiai.

Vienpusės reklaminės vėliavos privalumai Vienpusės reklaminės vėliavos trūkumai
 • Ryškios spalvos abiejuose pusėse
 • Tinkamai perteikti tekstai ir logotipai
 • Pastebima
 • Stiebas ir pagrindas gali būti naudojamas daug kartų
 • Lengvai pakeičiama
 • Ideali renginių ar parodų metu
 • Nemaža pradinė investicija
 • Atvirkščias vaizdas vėliavos antroje pusėje
 • Mažesnis informacijos kiekis ant vėliavos (lyginant su dvipuse reklamine vėliava)

Dvipusės reklaminės vėliavos

Dvipusės reklaminės vėliavos, unikali, tik mūsų siūloma prekė. Dvipusės reklaminės vėliavos esminis privalumas, vienodas vaizdas ar tekstas abejose pusėse. Šis variantas leidžia Jums kurti reklamines vėliavas ir nebijoti, kad tekstas galinėje pusėje bus veidrodinis. Tuo pačiu, dvipusės reklaminės vėliavos gali turėti ir skirtingus vaizdus, tai dar vienas privalumas, kuris užtikrins Jūsų reklaminių vėliavų unikalumą.
Vis dėl to, svarbu žinoti, kad dvipusės reklaminės vėliavos yra sunkesnės, todėl jas įtempti sunkiau. Dvipuses reklamines vėliavas gaminame tik trijų dydžių, XS, S ir M. Dvipusės reklaminės vėliavos nepersišviečia, o tai dar vienas privalumas lyginant su vienpusėmis reklaminėmis vėliavomis.

Privalumai Trūkumai
 • Galima gaminti su skirtinga informacija vienoje ir kitoje pusėje
 • Tinkamai perteikti tekstai ir logotipai
 • Ilgesnis tarnavimo laikas
 • Pastebima
 • Stiebas ir pagrindas gali būti naudojamas daug kartų
 • Lengvai pakeičiama
 • Ideali renginių ar parodų metu
 • Kainuoja daugiau palyginus su vienpuse
 • Sunkesnė už vienpusę reklaminę vėliavą
 • Dėl didesnio svorio, reklaminė vėliava įsitempia sunkiau
 • Dvipusės vėliavos mažesnės lyginant su vienpusėmis vėliavomis

Elastinga ir spausdinta reklaminės vėliavos kišenė

Visos mūsų gaminamos reklaminės vėliavos turi kišenes, kurių pagrindinė paskirtis yra talpinti reklaminės vėliavos stiebą. Tačiau kišenės yra dviejų tipų: baltos ir juodos spalvos elastingos kišenės arba spausdintos kišenės.
Abu reklaminių vėliavų kišenių tipai turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš pasirenkant tinkamą variantą svarbu suprasti šiuos privalumus ir trūkumus.

Elastinga reklaminės vėliavos kišenė

Privalumai

Trūkumai

 • Pigesni gamybos kaštai, todėl reklaminės vėliavos kaina mažesnė;
 • Reklaminė vėliava tarnauja ilgiau, nes pagrindinė reklaminių vėliavų plyšimo vieta yra ties kišene;
 • Laiko patikrintas tvirtumas.
 • Dizaino prasme atrodo prasčiau lyginant su spausdinta reklaminės vėliavos kišene;
 • Galima rinktis TIK baltą arba juodą

Spausdinta reklaminės vėliavos kišenė

Privalumai

Trūkumai

 • Vėliava yra šiek tiek lengvesnė už tą, kuri yra su elastinga kišene;
 • Spausdinta reklaminės vėliavos kišenė gali būti su Jūsų sukurtu dizainu ar spalva
 • Reklaminės vėliavos dizainas yra vientisas su kišene.
 • Didesnio kiekio gamyba gali užtrukti ilgiau.
 • Spausdinta reklaminės vėliavos kišenė tarnauja trumpiau už elastingą, todėl svarbu tai įvertinti kai nuspręsite vėliava pastoviai laikyti lauke.


Nuo šiol žinant reklaminių vėliavų kišenių privalumus ir trūkumus, tinkamą variantą išsirinkti bus išties paprasta. Koalaprint.lt kolektyvas pataria, jog elastinga kišenė dažniausiai naudojama reklaminėms vėliavoms, kurios didžiąją savo tarnavimo laiką praleis lauke, o spausdintas kišenes patariame naudoti su tomis vėliavomis, kurios beveik visą savo tarnavimo laiką bus pastatytos viduje.