Reklaminių vėliavų ir vėliavų medžiagos

Medžiagos

Visos vėliavos gaminamos iš skirtingų medžiagų. Žemiau rasite informaciją apie mūsų gaminamų vėliavų medžiagas:

115 gr / m2 Poliesteris

Vos blizgi medžiaga naudojama standartiniam, vienpusiam, reklaminės vėliavos modeliui. Ši medžiaga puikiai tinka skaitmeniniai spaudai, nes idealiai sugeria skaitmeninei spaudai skirtus dažus. Taip pat, ji atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama. Po spaudos, galinė medžiagos pusė matoma 80-90% procentų.

115 gr / m2 Poliesteris

100D Poliesteris

Šią medžiagą naudojama gaminant dvipuses reklamines vėliavas. Ji, kaip ir vienpusėms reklaminėms vėliavoms skirta medžiaga, puikiai sugeria dažus, todėl spalvos perteikiamos idealiai. Ši medžiaga taip pat atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama. Po spaudos, abi vėliavos pusės puikiai atrodo ir nepersišviečia, nes yra perskiriamos trečiu (viduriniu) sluoksniu.

100D Poliesteris

120 gr / m2 Orui pralaidus poliesteris (AirTex)

Orui pralaidus poliesteris (AirTex) pritaikytas vėliavoms ir reklaminėms vėliavoms, kurios turi atlaikyti prastesnes oro sąlygas. Šią medžiagą rekomenduojame naudoti tuomet, kai vėliavos arba reklaminės vėliavos yra statomos lauke. Šios medžiagos struktūra prailgina vėliavų tarnavimo trukmę. Ji puikiai tinka tiesioginiai skaitmeniniai spaudai, nes kaip ir prieš tai minėtos medžiagos, idealiai sugeria dažus ir nepriekaištingai perteikia spalvas. Taip pat, ji atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama.

Orui pralaidi tekstilė

Reklaminių vėliavų stiebai

Reklaminių vėliavų stiebai yra pagaminti iš aukštos kokybės, tačiau lengvo aliuminio ir stiklo pluošto. Apatinė stiebo dalis yra pagaminta iš aliuminio, o viršutinė, kuri yra lankstesnė, iš stiklo pluošto. Reklaminių vėliavų stiebai turi ilgą tarnavimo laiką, todėl gali būti daugkartinio naudojimo.

Aliumininių dalių kiekis Stiklo pluošto dalių kiekis
Dydis S 2 2
Dydis M 2 2
Dydis L 2 2
Dydis L-Wide, L dvipusė 3 1
Dydis XL 3 2

Parašykite komentarą