Reklaminių vėliavų ir vėliavų kokybė

Aukščiausia kokybė gamybos metu

Koalaprint.lt užtikrina aukščiausią reklaminių vėliavų ir vėliavų kokybę. Kiekviena mūsų siūloma vėliava turi geriausią kokybės ir kainos santykį. Siekdami aukščiausios kokybės nuolat tikriname gamybos procesą nuo dizaino sukūrimo iki galutinio produkto.

Darbą su klientais pradedame iš karto, kai gauname aprašymą, maketą ir/arba užsakymą. Jūsų pateikti maketai yra peržiūrimi ir kokybiškai paruošiami spausdinimui. Makete radę klaidų iškart informuojame klientą ir padedame išspręsi problemas. Jeigu klientas nemoka/negali susimaketuoti vėliavos, prašome susisiekti su mumis! Už papildomą mokestį vėliava bus sumaketuota. Klientui tereikia pateikti savo viziją, logotipą, paveiksliukus, tekstą ir spalvas. Po to, kai maketas yra paruošiamas ir dizainas patvirtinamas – mes pradedame vėliavos gamybą. Jeigu maketą pateikia klientas, prieš pradedant vėliavos gamybą, patikriname kliento siųstą dizainą. Tokiu būdu išvengiame nekokybiškų gaminių.

Mes garantuojame aukštos kokybės tiesioginę sublimacinę spauda (skaitmeninę, visos spalvos, 80-90% matomumas vienpusės vėliavos veidrodinėje pusėje), kuri leidžia mums pagaminti aukščiausių standartų vėliavas.
Po to, kai kliento reklaminė vėliava atspausdinama, ją atsargiai iškerpame. Šis darbas atliekamas rankomis, todėl užtikriname papildomą kokybės patikrą. Visos mūsų reklaminės vėliavos apsiuvamos dvigubomis siūlėmis, tai užtikrina reklaminės vėliavos ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Mūsų gaminamos reklaminės vėliavos išsiskiria tuo, kad prisiuvame ir tvirtas kišenes, baltos arba juodos spalvos, kurios skirtos reklaminių vėliavų stiebams. Šios kišenės yra iš elastingo, tvirto audinio, todėl taip išsprendžiame pagrindinę reklaminių vėliavų plyšimo problemą ties jų kišenėmis. Po to, kai reklaminė vėliava būna pagaminta, mes dar kartą ją peržiūrime tam, kad išvengtume nereikalingų klaidų. Kiekvieną reklaminę vėliavą mes įpakuojame į plastiko pakuotes, siekdami išvengti apgadinimų transportavimo metu. Galiausiai reklaminę vėliavą sutikriname kartu su užsakymu.
Visas vėliavas gaminame Kaune, todėl jas galima atsiimti dirbtuvėse arba užsisakyti siuntimą paštu. Vėliavas siunčiame į visas pasaulio šalis. Jeigu užsakymas yra itin skubus, susisiekite su mumis, kad galėtume kuo skubiau suderinti visas užsakymo detales.

Reklaminės vėliavos už gerą kainą

Reklaminių vėliavų aksesuarų ir pagrindų kokybė

Mūsų reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir kiti aksesuarai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip plieno, aliuminio ir stiklo pluošto. Šios medžiagos užtikrina aukštą kiekvieno aksesuaro ar pagrindo kokybę. Visi mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir aksesuarai yra mūsų sandėlyje, todėl juos pristatome kartu su reklaminėmis vėliavomis. Reklaminių vėliavų stiebai yra sudedami iš dviejų pagrindinių dalių, viršutinė dalis pagaminta iš stiklo pluošto. Ji užtikrina lankstumą ir nedidelį svorį. Apatinė dalis pagaminta iš aliuminio, tai padeda reklaminę vėliavą išlaikyti stačia ir reikiamoje vietoje. Kiekvienas reklaminės vėliavos stiebas lengvai sumontuojamas ir paruošiamas naudojimui, todėl jūsų reklaminės vėliavos paruošimas užtruks vos kelias akimirkas.

Parašykite komentarą