Reklaminių vėliavų ir vėliavų medžiagos

Medžiagos

Visos vėliavos gaminamos iš skirtingų medžiagų. Žemiau rasite informaciją apie mūsų gaminamų vėliavų medžiagas:

115 gr / m2 Poliesteris

Vos blizgi medžiaga naudojama standartiniam, vienpusiam, reklaminės vėliavos modeliui. Ši medžiaga puikiai tinka skaitmeniniai spaudai, nes idealiai sugeria skaitmeninei spaudai skirtus dažus. Taip pat, ji atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama. Po spaudos, galinė medžiagos pusė matoma 80-90% procentų.
100D Poliesteris

120 gr / m2 Orui pralaidus poliesteris (AirTex)

Orui pralaidus poliesteris (AirTex) pritaikytas vėliavoms ir reklaminėms vėliavoms, kurios turi atlaikyti prastesnes oro sąlygas. Šią medžiagą rekomenduojame naudoti tuomet, kai vėliavos arba reklaminės vėliavos yra statomos lauke. Šios medžiagos struktūra (skylutės tekstilėje) prailgina vėliavų tarnavimo trukmę. Ji puikiai tinka tiesioginiai skaitmeniniai spaudai, nes kaip ir prieš tai minėtos medžiagos, idealiai sugeria dažus ir nepriekaištingai perteikia spalvas. Taip pat, ji atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama.
115 gr / m2 Poliesteris

155 gr/m2 100% Poliesteris (Power)

Naudojama vėliavų gamybai. Audinys ypač atsparus vėjams ir blukimui. Tarnauja kelis kartus ilgiau negu įprastas vėliavinis audinys. Tinka skaitmeninei spaudai. Medžiaga atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama. Tai stipriausias, mūsų turimas, vėliavoms skirtas audinys. Itin tvirtas audinio pynimas garantuoja ypatingai ilgą vėliavų tarnavimo laiką.
Orui pralaidi tekstilė

Reklaminių vėliavų stiebai

Reklaminių vėliavų stiebai yra pagaminti iš aukštos kokybės, tačiau lengvo aliuminio ir stiklo pluošto. Apatinė stiebo dalis yra pagaminta iš aliuminio, o viršutinė, kuri yra lankstesnė, iš stiklo pluošto. Reklaminių vėliavų stiebai turi ilgą tarnavimo laiką, todėl gali būti daugkartinio naudojimo.
Aliumininių dalių kiekis Stiklo pluošto dalių kiekis
Dydis S 2 2
Dydis M 2 2
Dydis L 2 2
Dydis L-Wide 2 2
Dydis XL 3 2

Parašykite komentarą