Koalaprint.lt, tai 2017 metais įsikūrusi elektroninė parduotuvė, kurioje prekiaujame tradicinėmis vėliavomis, reklaminėmis vėliavomis, jų pagrindais ir aksesuarais, foto sienelėmis ir roll up stendaismediniais žodžių paveikslais, spausdintais paveikslais ant drobės (kitaip dar fotodrobėmis), mediniais žodžiais ir kitais gaminiais. Tai gaminiai žmonėms, kurie vertina puikią kokybę ir unikalumą.

Elektroninė parduotuvė siūlo laiko patikrintus, kokybiškus gaminius, kurie gaminami iš geriausių medžiagų. Rankų darbas taip pat neatsiejama šių gaminių gamybos dalis. Prieš gaunant galutinį rezultatą kiekvienas gaminys būna apdirbamas ir rankomis. Tai užtikrina dar didesnę gaminių prekybą, kurią koalaprint.lt elektroninė parduotuvė garantuoja savo pirkėjams.

Kadangi darbuotojai, atsakingi už koalaprint.lt elektroninės parduotuvės veikimą, puikiai supranta, jog norint užtikrinti gerą gaminių kokybę reikia įdėti daug ir kruopštaus darbo, mes Jums siūlome tik patikrintus ir kokybiškus gaminius, kurie geriausiai atitiks Jūsų norus.

Be jau siūlomų prekių įvairovės, koalaprint.lt Jums siūlo ir tris labai plačias paslaugas: graviravimą ir pjovimą lazeriu, tiesioginę skaitmeninę spaudą ant tekstilės ir pjovimą ploteriu.

Koalaprint.lt internetinė parduotuvė užtikrina geros kokybės prekes ir patogų jų gavimo būdą – betkuri elektroninėje parduotuvėje koalaprint.lt įsigyta prekė bus pristatoma visoje Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu, nesvarbu, reklaminės vėliavos ar tradicinės vėliavos, mediniai žodžių ar ant drobės spausdinti paveikslai, mediniai žodžiai ar kiti gaminiai.

Tikimės, kad mūsų parduotuvės asortimentas Jums patiks, o įsigytos puikios kokybės prekės tarnaus ilgai ir suteiks tik geras emocijas. O jei turite kokių nors pageidavimų ar pasiūlymų, lauksime Jūsų žinutės ar skambučio!

Telefonas: + 370 600 23408
El.paštas: info@koalaprint.lt

Justas
Projekto vadovas

Stasys
Gamybos vadovas

Rita
Kūryba ir išpildymas

Rasa
Dekoratorė

#koalaprint gyvenimas iš arčiau

Parašykite komentarą