Koalaprint.lt, tai 2017 metais įsikūrusi elektroninė parduotuvė, kurioje prekiaujame įvairiausiomis vėliavomis, Lietuvos vėliavomis, vėliavomis pagal užsakymą, miestų ir miestelių vėliavomis, šalių vėliavomis, organizacijų vėliavomis, automobilinėmis vėliavomis, popierinėmis ir stalo vėliavėlėmis, vėliavoms skirtais priedais, foto sienelėmis, roll up stendais, molbertais ir fotodrobėmis. Visos prekės gaminamos Lietuvoje, todėl galime garantuoti aukščiausia kokybę ir greitus gamybos terminus.

Elektroninė parduotuvė siūlo laiko patikrintus, kokybiškus gaminius, kurie gaminami iš geriausių medžiagų. Rankų darbas taip pat neatsiejama šių gaminių gamybos dalis. Prieš gaunant galutinį rezultatą kiekvienas gaminys būna apdirbamas ir rankomis. Tai užtikrina dar didesnę gaminių prekybą, kurią koalaprint.lt elektroninė parduotuvė garantuoja savo pirkėjams.

Kadangi darbuotojai, atsakingi už koalaprint.lt elektroninės parduotuvės veikimą, puikiai supranta, jog norint užtikrinti gerą gaminių kokybę reikia įdėti daug ir kruopštaus darbo, mes Jums siūlome tik patikrintus ir kokybiškus gaminius, kurie geriausiai atitiks Jūsų norus.

Be jau siūlomų prekių įvairovės, koalaprint.lt Jums siūlo ir tris labai plačias paslaugas: graviravimą ir pjovimą lazeriu, tiesioginę skaitmeninę spaudą ant tekstilės ir pjovimą ploteriu.

Koalaprint.lt internetinė parduotuvė užtikrina geros kokybės prekes ir patogų jų gavimo būdą – bet kuri elektroninėje parduotuvėje koalaprint.lt įsigyta prekė bus pristatoma visoje Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu, nesvarbu, reklaminės vėliavos ar tradicinės vėliavos, mediniai žodžių ar ant drobės spausdinti paveikslai, mediniai žodžiai ar kiti gaminiai.

Tikimės, kad mūsų parduotuvės asortimentas Jums patiks, o įsigytos puikios kokybės prekės tarnaus ilgai ir suteiks tik geras emocijas. O jei turite kokių nors pageidavimų ar pasiūlymų, lauksime Jūsų žinutės ar skambučio!

Telefonas: + 370 600 23408
El.paštas: info@koalaprint.lt

#koalaprint gyvenimas iš arčiau

Instagram did not return a 200.

Parašykite komentarą