Žemaitijos vėliava aukščiausioje automagistralės vietoje

Žemaitijos vėliava
Žemaitijos vėliava, kartu su Lietuvos ir Šilalės vėliavomis iškeltos aukščiausioje Kaunas-Klaipėda automagistralės vietoje.

2019-ieji – Žemaitijos metai. Šia proga, Koalos kolektyvas prisidėjo prie Šilalės rajono savivaldybės ir Šilalės krašto Žemaičių draugijos idėjos įgyvendimo. 300 metrų aukštyje, aukščiausioje automagistralės Kaunas-Klaipėda vietoje, Vasario 24 d. buvo iškeltos Lietuvos, Šilalės ir Žemaitijos vėliavos.

„Tai istorinis momentas. Trispalvė žymi mūsų tautos valstybingumą. Žemaičių vėliava – Žemaitijos vardo paminėjimo 800-ąsias metines. Šilalės rajono vėliava čia stabtelėjusiems primins, kad sustojo Šilalėje – patriotiškiausiame Lietuvos krašte“, – sakė Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas.

Vieta vėliavoms pasirinkta neatsitiktinai – siekiama akcentuoti Pirmosios Lietuvos magistralės – Žemaičio plento ir dabartinės automagistralės Kaunas–Klaipėda istorinę, kultūrinę ir ekonominę vertę visai Lietuvai, Žemaitijos regionui ir Šilalės rajonui.

Koalos kolektyvas prie šio išskirtinio renginio prisidėjo vėliavų stiebais ir Lietuvos, Šilalės ir Žemaitijos vėliavomis. Šia proga, visus Žemaitijos kraštą mylinčius žemaičius kviečiame prisidėti prie šventiškų metų ir savo namuose iškelti Žemaitijos vėliavas!

Jeigu šios vėliavos dar neturite, ją visada galėsite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje paspaudę ČIA.

Parašykite komentarą