Koala ir iniciatyva “Trispalvė kosmose”

Minint Lietuvos šimtmetį Kolaprint.lt komanda džiaugiasi galėjusi prisidėti prie išskirtinio ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusio projekto – „Trispalvė kosmose“. Šios idėjos organizatorių tikslas – valstybės atkūrimo šimtmetį paminėti drąsiai ir iškelti Lietuvos trispalvę vėliavą į 30 kilometrų aukštį, į Stratosferą.

Koalaprint.lt komanda jau anksčiau yra įgyvendinus tokias netradicines idėjas kaip, penkiolikos metrų ilgio vėliava, kuri papuošė Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčią, gamyba. Tačiau šį kartą itin džiaugiasi, galėdama padovanoti ypatingą Lietuvos trispalvę, kuri plazdėjo ne tarp namų ar gatvių, o kosmose.

Anot idėjos autorių, Lietuvos vėliava į tokį aukštį keliama naudojant specialiai šiam projektui sukonstruotą meteorologinį balioną su platforma vėliavai ir fotoaparatams. Būtent jie šį įvykį įamžino ir leido visiems pamatyti trispalvę Žemės fone.

Tikimės, kad ši iniciatyva įkvėps dar daugiau žmonių kūrybiškai pažvelgti ir ypatingai paminėti Lietuvos šimtmetį. Linkime, kad Lietuvos trispalvė papuoštų pačias netradiciškiausias erdves ir puoselėtų Lietuvybę bei patriotiškumą.

Lietuvos vėliava trispalvė kosmose (stratosfera) pilnas video

Norite realizuoti savo nestandartinę vėliavos idėją? Kreipkis į mūsų komandą! Padėsime sukurti aukštos kokybės, unikalaus dizaino, originalias ir standartinio tipo vėliavas, atitinkančias būtent Jūsų poreikius.

Skambinkite mums telefonu: + 370 600 23408

Arba rašykite el. paštu: info@koalaprint.lt

Parašykite komentarą