Garbė aptarnauti Lietuvos Karius

 

Garbė aptarnauti Lietuvos Karius

“Lietuvos kariai yra davę priesaiką ginti Tėvynę ir kiekvieną iš mūsų. Viena iš Lietuvos kariuomenės vertybių yra Garbė, kuri suteikia stiprybės ir noro gyventi pagal vertybes. Mums turėtų būti garbė aptarnauti Lietuvos karius.” – citata iš Garbė Aptarnauti internetinio puslapio.

Su atskiromis Lietuvos kariuomenės šakomis Koala dirba jau ilgą laiką, todėl žino, kaip stipriai Lietuvos kariai myli savo tėvynę ir yra linkę ją ginti bet kokia kaina. Mes tai ypač vertiname ir norime įnešti savo indelį į šią, “Laisvės TV” organizuojamą, socialinę akciją “Garbė aptarnauti”. Nuo šiol, esamiems Lietuvos kariams suteiksime 10 procentų nuolaidą visoms mūsų gaminamoms Lietuvos ir kitoms vėliavoms, vėliavų kotams ir vėliavų laikikliams. Tikimės, kad tai bus garbinga padėka mūsų kariams už atsidavimą Tėvynei!

Šiuo metu tarnaujate Lietuvos kariuomenėje ir norite gauti šią nuolaidą Lietuvos ir kitoms vėliavoms, vėliavų kotams ar vėliavų laikikliams? Atvykite į mūsų dirbtuves, adresu K. Grybausko gatvė 9, Kaune ir pateikite tai įrodantį dokumentą, o mes Jums iškart suteiksime 10 procentų nuolaidą pasirinktoms prekėms (iš paminėtų prekių kategorijų)!

Kilus klausimams visada galite skambinti telefonu +370 600 23408 arba rašyti elektroniniu paštu info@koalaprint.lt ir mes atsakysime į visus klausimus susijusius su mūsų siūlomomis prekėmis.

 

Parašykite komentarą