Vėliava skirta Atkurtos Lietuvos 100-mečiui


Atkurtos Lietuvos 100-mečiui skirta vėliava ElektrėnuoseEimanto Raulinaičio nuotrauka

Kaip ir visa Lietuva, mūsų kolektyvas Atkurtos Lietuvos 100-mečiui pradėjo ruoštis dar 2017 metais. Standartinio dydžio trispalvės vėliavos buvo siuvamos, lyginamos ir pakuojamos, kad visi mūsų klientai šią didingą šventę galėtų pasitikti pasiruošę ir Vasario 16-tą Lietuvos miestai ir miesteliai būtų pasipuošę trispalvėmis vėliavomis. Tačiau viena vėliava buvo išties išskirtinė ir savo dydžiu išsiskyrė iš visų kitų.

2018 metų pradžioje, kartu su Elektrėnų miesto savivaldybės administracija pagaminome net 15 metrų ilgio ir 4,5 metrų pločio Lietuvos trispalvę su užrašu “100” skirtą būtent Atkurtos Lietuvos 100-mečio paminėjimui. Ši, gigantiško dydžio, trispalvė vėliava papuošė c bažnyčią ir ją puoš visus 2018 metus. Todėl kiekvienas miesto svečias apsilankęs Elektrėnuose gali atvykti ir apžiūrėti šį išties ypatingą gaminį. Įdomus faktas tai, kad ši vėliava matoma ir nuo Vilnius-Kaunas greitkelio!

Mūsų kolektyvas labai džiaugiasi, kad galėjo pagaminti šią nestandartinio dydžio Lietuvos trispalvę ir taip prisidėti prie Elektrėnų miesto papuošimo! Na, o Atkurtos Lietuvos 100-metį švenčiame visus šiuos metus, todėl jeigu savo namų, įmonės, institucijos ar organizacijos trispalvę papuošti dar nespėjote, tai visada galite padaryti užsisakę mūsų gamintas Lietuvos trispalves arba Lietuvos istorines vėliavas!

Koala džiaugiasi, kad šis projektas dar kartą įrodė, kad kūrybiškumui ribų nėra, o į tradicines vėliavas galima pažvelgti visai kitu kampu. Svarbiausia turėti idėją, noro šią idėją įgyvendinti ir surasti komandą, kuri būtų pasiruošusi įgyvendinti šias originalias, ar net kartais kiek beprotiškiausias mintis ir sukurti tokias vėliavas, kurios džiugintų žmonių akis ir priverstų iš kišenių traukti telefonus bei jų nuotraukomis dalintis su kitais. Tokia ir yra būtent ši, net 15 metrų ilgio ir 4,5 metrų pločio, Lietuvos trispalvė vėliava, kuri puoš Elektrėnų miestą visus 2018 metus. Su gimtadieniu Lietuva!

Norite realizuoti savo nestandartinę vėliavos idėją? Kreipkis į mūsų komandą! Padėsime sukurti aukštos kokybės, unikalaus dizaino, originalias ir standartinio tipo vėliavas, atitinkančias būtent Jūsų poreikius.

Skambinkite mums telefonu: + 370 600 23408

Arba rašykite el. paštu: info@koalaprint.lt

 

Parašykite komentarą