Lietuvos Respublikos Valstybės vėliavos protokolas

Prieš įsigyjant siūtą ar spausdintą Lietuvos trispalvę ar Lietuvos istorinę vėliavą, kiekvienam iš mūsų rekomenduotina susipažinti su mūsų šalyje galiojančiu Lietuvos Respublikos Valstybės vėliavos protokolu. Šis protokolas padės susipažinti su mūsų trispalve, pagrindiniais jos reikalavimais ir tvarkomis.

Lietuvos Respublikos Valstybės vėliavos protokole galėsite rasti informaciją apie:

  • Lietuvos valstybės vėliavos naudojimo principus ir iškėlimo būdus (prieš sieną, ant pastato fasado, prie pastato, ant transporto priemonės, minint gedulą);
  • Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo su kitų valstybių vėliavomis būdus (vienoje eilėje prie pastato, kairėje įėjimo pusėje, dešinėje įėjimo pusėje, puslankiu, apskritimu, sukryžiavus, ant stalo, su oficialiais svečiais);
  • Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo su kitomis vėliavomis būdus;
  • Bendrąsias pastabas susijusias su Lietuvos vėliavos iškėlimu ir naudojimu (apie Lietuvos Respublikos vėliavą, apie heraldinę dešinę – paprastą kairę stebėtojui, apie pagrindinius reikalavimus). 

Visą Lietuvos Respublikos Valstybės vėliavos protokolą galite perskaityti ir atsisiųsti paspaudę ČIA.

Iškilūs papildomiems klausimams apie vėliavų naudojimą, jų gamybą, maketavimą ir panašiai, susisiekite su mumis telefonu +370 600 23408 arba el. paštu – info@koalaprint.lt! Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus susijusius su vėliavomis.

© LR užsienio reikalų ministerija, idėja ir aprašymas
© Gediminas Lašas, grafinis protokolo dizainas

Parašykite komentarą