Vėliavų tvirtinimo būdai

Veliavu tvirtinimo budai

Renkantis horizontalią ar vertikalią vėliavą svarbu žinoti ir koks vėliavos tvirtinimas Jums bus reikalingas. Priklausomai ir nuo pačios vėliavos dydžio ir nuo to kaip ji bus iškelta reikėtų rinktis ir tvirtinimo būdą.

Mes siūlome keturis pagrindinius tvirtinimo būdus:

  • su kišene ir raišteliais, tvirtinimas skirtas vėliavoms, kurios bus maunamos ant vėliavoms skirto koto.
  • su karabinais, šis tvirtinimas skirtas vėliavoms, kabinamoms ant stiebų. Svarbu, kad iš, prie stiebo esančios, virvės būtų paruoštos kilputės, prie kurios karabinai ir yra segami. Karabinai gali būti susegti ir tarpusavyje.
  • su plastikiniais žiedais, plastikiniai žiedai naudojami tada, kai vėliava kabinama prie stiebo, kuris turi karabinus arba kai vėliava yra veriama vėliavos pakėlimo lynu. Žiedai yra plastikiniai, nes jų svoris žymiai mažesnis, todėl vėliava plevėsuoja grakščiau ir jos medžiaga nėra taip stipriai plėšoma vėjo.
  • su raišteliais, rašteliai skirti kitiems tvirtinimo variantams. Dažniausiai pagal kliento norus ir reikalavimus.

Taigi, jeigu vėliavą iškelsite su mediniu vėliavos kotu, Jums reikės vėliavos su kišene ir raišteliais. Jeigu vėliavą kelsite ant vėliavos stiebo, Jums reikėtų rinktis karabinus arba plastikinius žiedus. Priklausomai nuo to, kokį vėliavos stiebą Jūs turite. Na, o jeigu vėliava bus kabinama kitur, Jums tikriausiai reikės raištelių pagalbos, tad rinkitės šį tvirtinimo būdą. Vis dėl to, jeigu reikiamo tvirtinimo būdo nerandate, mes visada linkę padėti ir su netradiciniais vėliavų tvirtinimo būdais.

O jeigu Jūs vis dar neturite Lietuvos, Europos Sąjungos, savo įmonės ar kitos šalies vėliavos, kreipkitės į Koalos Print kolektyvą, kuris Jums padės, pakonsultuos ir pagamins puikios kokybės vėliavas ir itin gera kaina.

Skambinkite: +370 (600) 23408
Rašykite: info@koalaprint.lt

Parašykite komentarą