Ką bendro turi Koala ir Islandija?

Aciu tau Islandija Koalaprint Veliavos 2

Ką bendro turi Koala ir Islandija?

Tiems, kurie ieško atsakymo į klausimą, kuo tingumu garsėjantis gyvūnas susijęs su Islandija, pasakysime, kad atsakymo reikia ieškoti visai čia pat – siauroje gatvelėje, įsispraudusioje į pasakišką Vilniaus senamiestį.

Būtent čia – Islandijos gatvėje vieną saulėtą savaitgalį žmonių minias džiugino ir privertė nusišypsoti  projektas, prie kurio prisidėjo ir KOALA. Būtent www.koalaprint.lt pagamino aštuonias ryškiaspalves devynių metrų vėliavas, ant kurių puikavosi gražiausi padėkos žodžiai Islandijai.

Dėkodami Islandijai, idėjos autoriai pageidavo netradicinių vėliavų, kokių iki šiol net ir patyrusi www.koalaprint.lt komanda dar nebuvo gaminusi. Tačiau originali idėja, patirtis ir įsiklausymas į kliento poreikius padėjo sukurti vėliavas, kurių nuotraukomis visą savaitgalį socialiniuose tinkluose dalinosi šimtai žmonių.

Ir nors vėliavos šiandien jau nukabintos, šis projektas dar kartą įrodė, kad kūrybiškumui ribų nėra, o į tradicines vėliavas galima pažvelgti visai kitu kampu. Tereikia turėti idėją ir surasti komandą, kuri būtų pasiruošusi įgyvendinti pačias originaliausias ar net beprotiškiausias mintis ir sukurti tokias vėliavas, kurios džiugintų žmonių akis ir priverstų iš kišenių traukti telefonus bei jų nuotraukomis dalintis su kitais.

Norite realizuoti savo idėją? Kreipkis. Padėsime sukurti unikalaus dizaino, kokybiškas reklamines vėliavas, atitinkančias būtent Jūsų poreikius.

Skambinkite: + 370 600 23408

Rašykite: info@koalaprint.lt

Aciu tau Islandija veliavos

Parašykite komentarą